W kategoriach:


Udostępnij:

BURSZTYN GRANULOWANY W WORECZKU 50G

Dostępność: Niedostępny
KOD: 0000000000001


Naturalny kruszony bursztyn 50 g

Z bursztynu można stworzyć niezwykle cenną i leczniczą nalewkę. Znany polski jasnowidz i zielarz, Czesław Klimuszko był jej ogromnym zwolennikiem. Przygotowanie nalewki jest bardzo proste i stanowi ona cenne źródło zdrowia. 

Sposób przyrządzenia nalewki :

- 50 gramów kawałków bursztynu

- 95% spirytus

Umyj bursztyn w gorącej wodzie a następnie wsyp do butelki. zalej bursztyn pół litrem 95% spirytusu. Odstaw nalewkę na dwa tygodnie. Po upływie tego czasu jest gotowa do picia.

Bursztyn w spirytusie nie rozpuszcza się, ale wydziela mikroskopijne cząsteczki zabarwiając spirytus na złocistobrązowy kolor. Nalewki nie trzeba przecedzać ani przelewać.. Po jej zużyciu, można powtórnie skruszyć kawałki bursztynu i zalać spirytusem. Nalewką należy nacierać obolałe miejsca i pić w celach profilaktycznych.

Nalewkę bursztynową stosujemy na: 

- gorączkę

- przeziębienie

- nerwobóle

- zmienne ciśnienie

- chorą tarczycę

- arytmię serca

- bóle głowy

- przemęczenie

Infekcje dróg oddechowych, bóle szyi i gardła można złagodzić poprzez noszenie chust i szalików z wszytym bursztynem. naszyjniki z bursztynu są nie tylko ozdobą ale również pomagają w leczeniu. Powinny je nosić zarówno osoby chore jak i zdrowe. Bursztyn w kontakcie z ciałem przejmuje ładunki elektryczne i ładuje się dodatnio. W efekcie traci swoje lecznicze zdolności, dlatego bardzo ważne jest płukanie go w zimnej wodzie, po około trzech dniach noszenia.

Inne produkty tego producenta

ORZECHY PISTACJOWE 500G RADIX-BIS

29,99 zł

ZIOLO CZABER 15G KAWON

1,90 zł

LUBCZYK SUSZONY NAĆ 10G TEN SMAK

1,32 zł

GALARETKA O SMAKU TRUSKAWKOWYM B/C B/G CELIKO 14G

2,51 zł

SHOARMA 30G TEN SMAK

1,56 zł

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY 200G DARY NATURY

8,99 zł