W kategoriach:


Udostępnij:

BURSZTYN GRANULOWANY W WORECZKU 50G

Dostępność: W magazynie 35 szt
KOD: 0000000000001


6,49 zł brutto (5,28 zł netto)

Ilość:

Naturalny kruszony bursztyn 50 g

Z bursztynu można stworzyć niezwykle cenną i leczniczą nalewkę. Znany polski jasnowidz i zielarz, Czesław Klimuszko był jej ogromnym zwolennikiem. Przygotowanie nalewki jest bardzo proste i stanowi ona cenne źródło zdrowia. 

Sposób przyrządzenia nalewki :

- 50 gramów kawałków bursztynu

- 95% spirytus

Umyj bursztyn w gorącej wodzie a następnie wsyp do butelki. zalej bursztyn pół litrem 95% spirytusu. Odstaw nalewkę na dwa tygodnie. Po upływie tego czasu jest gotowa do picia.

Bursztyn w spirytusie nie rozpuszcza się, ale wydziela mikroskopijne cząsteczki zabarwiając spirytus na złocistobrązowy kolor. Nalewki nie trzeba przecedzać ani przelewać.. Po jej zużyciu, można powtórnie skruszyć kawałki bursztynu i zalać spirytusem. Nalewką należy nacierać obolałe miejsca i pić w celach profilaktycznych.

Nalewkę bursztynową stosujemy na: 

- gorączkę

- przeziębienie

- nerwobóle

- zmienne ciśnienie

- chorą tarczycę

- arytmię serca

- bóle głowy

- przemęczenie

Infekcje dróg oddechowych, bóle szyi i gardła można złagodzić poprzez noszenie chust i szalików z wszytym bursztynem. naszyjniki z bursztynu są nie tylko ozdobą ale również pomagają w leczeniu. Powinny je nosić zarówno osoby chore jak i zdrowe. Bursztyn w kontakcie z ciałem przejmuje ładunki elektryczne i ładuje się dodatnio. W efekcie traci swoje lecznicze zdolności, dlatego bardzo ważne jest płukanie go w zimnej wodzie, po około trzech dniach noszenia.

Inne produkty tego producenta

SOK JABLKOWY TLOCZONY Z OWOCEM CZARNEGO BZU

3,60 zł

MĄKA Z TOPINAMBURU EKOLOGICZNA 400G RADIX-BIS

8,43 zł

PŁATKI GRYCZANE PRAŻONE 250G RADIX

4,79 zł

HERBATA CZARNA BATTLER BLACK 25x2g

6,15 zł

KRAJANKA SOJOWA 100G RADIX

2,28 zł

OLEJ RZEPAKOWY 1L /ZIMN.TŁ./OL.KASZUBSKA

9,50 zł