W kategoriach:


Udostępnij:

ORZECHY PIORĄCE 300G AURA

Dostępność: Niedostępny
KOD: OT1887


Łupiny orzechów piorących są pełnowartościowym, 100% biodegradowalnym i bardzo delikatnym dla tkanin środkiem piorącym. Mogą być używane do prania ręcznego oraz w pralce. Dlaczego łupiny orzechów piorących są doskonałym środkiem piorącym oraz czyszczącym? Ponieważ zawierają saponinę - naturalny detergent o właściwościach myjących, odtłuszczających i oczyszczających. Saponina wykazuje także działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz przeciwpasożytnicze, dzięki którym jest doskonałym środkiem czyszczącym. Wyciąg z ugotowanych łupin orzechów może być wykorzystany do pielęgnacji ciała, sprzątania i zmywania oraz usuwania pasożytów z sierści zwierząt i ochrony roślin przed chorobami i mszycami.

Dla kogo orzechy piorące są idealnym środkiem piorącym i czyszczącym?
 Dla alergików, osób z chorobami skóry, np. łuszczycą, rodziców małych dzieci, którzy nie chcą przepłacać za specjalne proszki przeznaczone do dziecięcych ubranek oraz wszystkich którzy pragną żyć w zgodzie z naturą.
Nasze orzechy piorące zapakowane są w szczelną tubę zapobiegającą wysychaniu orzechów. Dzięki temu nie tracą substancji aktywnych - saponin. Orzechy pozostają świeże przez bardzo długi czas.

Opakowanie: 
300g orzechów

Inne produkty tego producenta

EKOMEDICA ALOES SOK 99,8% 0,5L

21,99 zł

SOK ŻURAWINOWY BIO 100% 0,5L RADIX

18,41 zł

CYNAMON MIELONY DARY NATURY 60G

3,39 zł

SOK Z KARCZOCHA 99,8% 0,5L EKOMEDICA

26,58 zł

ŚLIWKI SUSZONE 125G SANTE

4,65 zł

HERBATA SEKRET ZAKON.GLUK-ASZ ZE STEWIĄ 40X3,2G

11,50 zł